Results - Individual All-Around Final and Qualifications Group B Rotation 2 - Hoop & Ball

NED (Nangang Exhib. C. 4F) - 27 Aug 17:00
Start
Order
Bib Name
Hoop

Ball

Clubs

Ribbon
1 18 X
2 37 X
3 14 X
4 11 X
5 28 X
6 7 X
7 21 X
8 12 X
9 30 X
10 16 X
11 2 X
12 26 X
13 29 X
14 34 X
15 4 X
16 6 X
17 23 X
18 9 X
19 35 X

Judges
Technical Delegate
SwitzerlandZELLWEGER Josef Robert
President
NorwayMOLTUBAKK Marie
Member
IsraelDAVIDOV Regina
Member
PortugalCARVALHO Maria De Lurdes
Member
GreecePANTAZIDOU Efthymia
Member
HungaryMOCHLAR Emese
Member
LithuaniaMACKONIENE Sigita
Member
UkraineDMYTRASH Olena
Member
MexicoFIGUEROA C. M. Eugenia
Hoop
Difficulty Judge 1 Hoop
Russian FederationBEREK Irina
Difficulty Judge 2 Hoop
CyprusTRIKOMITI Evangelia
Difficulty Judge 3 Hoop
CanadaTCHONKOVA-DIMITROVA Z.
Difficulty Judge 4 Hoop
BelarusILYANKOVA Iryna
Execution Judge 1 Hoop
EstoniaBESTSASTNAJA Natalja
Execution Judge 2 Hoop
PolandNARLOCH Hanna
Execution Judge 3 Hoop
SloveniaRUS Viktorija
Execution Judge 4 Hoop
EgyptALEXAN KELADA Yasmine
Execution Judge 5 Hoop
ArgentinaBONAMINO M. D. Carmen
Execution Judge 6 Hoop
JapanHASEGAWA Yoko
Execution Reference Judge 1 Hoop
Chinese TaipeiHUANG Hsin-Yu
Execution Reference Judge 2 Hoop
United States of AmericaYAKHIMOVICH Yekaterina
Line Judge 1 Hoop
Chinese TaipeiLIN Hwei-Ling
Line Judge 2 Hoop
Chinese TaipeiWANG Yi-Ching
Time Judge Hoop
Chinese TaipeiHUANG Hui-Tzu
Ball
Difficulty Judge 1 Ball
Russian FederationBEREK Irina
Difficulty Judge 2 Ball
CyprusTRIKOMITI Evangelia
Difficulty Judge 3 Ball
CanadaTCHONKOVA-DIMITROVA Z.
Difficulty Judge 4 Ball
BelarusILYANKOVA Iryna
Execution Judge 1 Ball
EstoniaBESTSASTNAJA Natalja
Execution Judge 2 Ball
PolandNARLOCH Hanna
Execution Judge 3 Ball
SloveniaRUS Viktorija
Execution Judge 4 Ball
EgyptALEXAN KELADA Yasmine
Execution Judge 5 Ball
ArgentinaBONAMINO M. D. Carmen
Execution Judge 6 Ball
JapanHASEGAWA Yoko
Execution Reference Judge 1 Ball
Chinese TaipeiHUANG Hsin-Yu
Execution Reference Judge 2 Ball
United States of AmericaYAKHIMOVICH Yekaterina
Line Judge 1 Ball
Chinese TaipeiLIN Hwei-Ling
Line Judge 2 Ball
Chinese TaipeiWANG Yi-Ching
Time Judge Ball
Chinese TaipeiHUANG Hui-Tzu
Clubs
Difficulty Judge 1 Clubs
Russian FederationBEREK Irina
Difficulty Judge 2 Clubs
CyprusTRIKOMITI Evangelia
Difficulty Judge 3 Clubs
CanadaTCHONKOVA-DIMITROVA Z.
Difficulty Judge 4 Clubs
BelarusILYANKOVA Iryna
Execution Judge 1 Clubs
EstoniaBESTSASTNAJA Natalja
Execution Judge 2 Clubs
PolandNARLOCH Hanna
Execution Judge 3 Clubs
SloveniaRUS Viktorija
Execution Judge 4 Clubs
EgyptALEXAN KELADA Yasmine
Execution Judge 5 Clubs
ArgentinaBONAMINO M. D. Carmen
Execution Judge 6 Clubs
JapanHASEGAWA Yoko
Execution Reference Judge 1 Clubs
Chinese TaipeiHUANG Hsin-Yu
Execution Reference Judge 2 Clubs
United States of AmericaYAKHIMOVICH Yekaterina
Line Judge 1 Clubs
Chinese TaipeiHUANG Hui-Tzu
Line Judge 2 Clubs
Chinese TaipeiWANG Yi-Ching
Time Judge Clubs
Chinese TaipeiLIN Hwei-Ling
Ribbon
Difficulty Judge 1 Ribbon
Russian FederationBEREK Irina
Difficulty Judge 2 Ribbon
CyprusTRIKOMITI Evangelia
Difficulty Judge 3 Ribbon
CanadaTCHONKOVA-DIMITROVA Z.
Difficulty Judge 4 Ribbon
BelarusILYANKOVA Iryna
Execution Judge 1 Ribbon
EstoniaBESTSASTNAJA Natalja
Execution Judge 2 Ribbon
PolandNARLOCH Hanna
Execution Judge 3 Ribbon
SloveniaRUS Viktorija
Execution Judge 4 Ribbon
EgyptALEXAN KELADA Yasmine
Execution Judge 5 Ribbon
ArgentinaBONAMINO M. D. Carmen
Execution Judge 6 Ribbon
JapanHASEGAWA Yoko
Execution Reference Judge 1 Ribbon
Chinese TaipeiHUANG Hsin-Yu
Execution Reference Judge 2 Ribbon
United States of AmericaYAKHIMOVICH Yekaterina
Line Judge 1 Ribbon
Chinese TaipeiHUANG Hui-Tzu
Line Judge 2 Ribbon
Chinese TaipeiWANG Yi-Ching
Time Judge Ribbon
Chinese TaipeiLIN Hwei-Ling